• 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Hydepark] Lasivia
Gwiazdka 
Witam serdecznie. 

Nazywam się Sylwia, mam 28 lat i jestem z Lublina, jestem szczęśliwą mamą 9 latka oraz 4 latki Uśmiech
Kilka razy na shoutbox widziałam jak pisano do mnie żebym startowała w wyborach na Kidmoderatora, więc skoro inni mnie do tego namawiają to czemu miałabym nie spróbować.  
Udało mi się już nawet zgłosić posty do administracji które były nie stosowne na forum.
Jestem Moderatorem na forum o psach. Byłam tam również junior Adminem lez z tej funkcji musiałam zrezygnować bo akurat wtedy nie miałam tyle czasu, ile wymagało administrowanie wyżej, więc sama zdegradowałam się na stanowisko Moderatora Globalnego.
  • Obecnie jestem dostępna od rana do wieczora, w przerwach na spacer z dziećmi, psem no i oczywiście łapanie pokemonów.
    Jestem tu kilka dni, zalogowana praktycznie cały czas od rana do wieczora.
  • Dlaczego akurat ja ? lubię to robić, mam na to czas, uwielbiam pomagać innym i daje mi to przyjemność.  Jestem osobą kulturalną, komunikatywną, bezstronną, świetnie odnajduje się w grupie - dodam że moja dotychczasowa praca mnie tego nauczyła ( obecnie nie pracuję ) 
Nie posiadam olbrzymiej wiedzy co do gry Pokemon Go, często sama zadaję pytania, lub szukam informacji w sieci, dlatego zgłaszam się na Kidmoderatora tego oto działu. 

Pozdrawiam całą administrację ! 
Zobacz też

No i mamy problem. Wymagamy, by nasz team nie posiadał takiej samej lub podobnej funkcji na innym forum. Reguła poparta wieloletnim doświadczeniem, w którym główną rolę pełniły sytuację, objawiające się brakiem umiejętności rozdysponowania czasem i w rezultacie zaniedbaniem.

Proszę, zgłoś się do mnie na PW podając link do forum oraz starając się mnie zapewnić, że posada na nim nie będzie w żaden sposób rzutowała na Twoich ewentualnych obowiązkach tutaj.
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=3313&n...ve=Golduck]
One can steal ideas, but no one can steal execution or passion.
-
Tim Ferriss

Ja bym mimo wszystko może zdecydował się na danie szansy Ayu? Są ludzie którzy pełnią funkcję modów na więcej niż dwóch forach i świetnie sobie radzą.

Ok, sprawa wyjaśniona. Można głosować.
-
Tim Ferriss

Jestem w 100% na TAK ponieważ:
+ za zachowanie
+ za pomoc przy upominaniu użytkowników na SB
+ za podanie.
[Obrazek: 006db7854c183.jpg]

Również jestem na tak. Wprawdzie Lasivia jeszcz wiele rzeczy o Pokemon Go nie wie, ale ten dział nie ma z grą styczności więc się nada. Poza tym spędza sporo czasu na forum i jest aktywna.

Witamy i powodzenia Uśmiech
-
Tim Ferriss