• 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Pomoc techniczna] NazNaz
Żarówka 
No siema,

W sumie propozycje podrzucil mi pewien dobry czlowiek z forum i po glebszym zastanowieniu pisze. 

Sprawa techniczna:
  • Na forum spedzam minimalnie 7 godzin dziennie w srodku tygodnia i conajmniej po 2 godziny w weekendy. 
  • Glownie sa to dzialy pomocy technicznej, ale rowniez staram sie udzielac/pomagac w innych dzialach na forum.
  • Sluze glownie swoja wiedza jak i umiejetnoscia wygrzebywania i ukladania szczatkow informacji w calosc (zboczenie zawodowe sie klania).
  • Faktem jest tez, ze jestem na forum w czasie, kiedy wieksza czesc moderacji jest nieobecna (to tez zasluga nudnej pracy, co zrobic?) 
  • Moderowalem/prowadzilem inne fora. Kilka serwerow, pizzerie i ksiegarnie Uśmiech 
To by bylo na tyle, w razie pytan odnosnie wyzej wymienionych, jesli cos ominalem, chetnie udziele odpowiedzi!

Sprawa osobista:
  • Lubie pomagac. To uczucie narastajacego banana na mordzie, kiedy uda rozwiazac sie czyjas trudna sprawe, jest pokrzepiajace Uśmiech
  • Lubie pisac/dyskutowac, a niekiedy sprzeczac sie, co niektorzy juz pewnie zauwazyli. Szanuje czyjes zdanie, ale nie lubie falszywych 'faktow' i z takimi bede walczyl do utraty tchu.
  • Wierze w karme, dlatego tez nie prowokuje niezdrowych sytuacji i kazde miejsce w jakim sie znajduje, staram sie pozostawic w radosniejszej formie, niz je zastalem (bez oglupiania, ok?) 
  • Jesli to kogos interesuje, to bawie sie pirografia, a takze innymi krafciarskimi hobby (planuje w niedlugim czasie rozpoczac prace nad prymitywna bizuteria) Uśmiech 

Rowniez tu: w razie pytan, chetnie odpowiem.

Podoba mi sie bardzo pomysl na skladanie podan w ten sposob, nieszablonowosc ftw!

Bardzo przepraszam za brak polskich znakow, jezeli komus sprawia trudnosc czytanie. Nie moge zainstalowac ich w pracy. Z domu pisze juz z ogonkami Uśmiech

Dziekuje za uwage!
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
Zobacz też

Zdecydowanie tak użytkownik  jest bardzo aktywny i udziela się w odpowiedni sposób. Potrafi pomóc, stara sie być obiektywny
[Obrazek: sygnaturka2_zpslyyptume.jpg]

Biorąc pod uwagę reputacje NAZ-a i to że zawsze mogę na niego liczyć, to stwierdzenie inaczej niż TAK, byłoby chamstwem z mojej strony

+ za całokształt i bycie naprawdę ok na forum.
Jestem na Tak
[Obrazek: 006db7854c183.jpg]

Witamy i powodzenia! Uśmiech
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=3313&n...ve=Golduck]
One can steal ideas, but no one can steal execution or passion.
-
Tim Ferriss