• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drowzee - popularny wszędzie czy tylko lokalnie?

W Tomaszowie Mazowieckim na 500 zlapanych pokemonów mam 214 Drowzee, a dajmy na to takiego Weedla widziałem tylko raz.
  Odpowiedz

Coś kiepskie te zestawienie... U mnie od drowzee popularniejszy jest tylko pidgey i to minimalnie.
  Odpowiedz

Drowzee jest najpopularniejszym pokemonem na całym świecie. Nie raz widziałam memy i inne obrazki, nawet na zagranicznych portalach, które ku temu świadczą Uśmiech

[Obrazek: 117674_1540318fd77f55cbe1c61e1d58171d95.jpg]
[Obrazek: generator.php?action=generate&uid=3313&n...ve=Golduck]
One can steal ideas, but no one can steal execution or passion.
-
Tim Ferriss
  Odpowiedz

Akurat u mnie spotkanie drowzeego to rzadkość; na ogół spotykam same rattaty, pidgeye i weedle. Na obecną chwilę posiadam jego 19 ciasteczek, a mam 17 poziom (nie używając jajka trza dodać). Mieszkam w Grodzisku Mazowiecki. Zaś w takiej Warszawie to kolejny typowy Rattata.
  Odpowiedz

Ludzie, to, że Drowzee popularny jest w Europie, nie znaczy, że jest tak na innych kontynentach. W Ameryce ludzie narzekają, że jeszcze Drowzee na oczy nie widzieli a mają 20 poziom. Nie patrzcie na świat przez pryzmat naszego kraju, proszę. Najpopularniejsze Pokemony na CAŁYM świecie to Rattata, Pidgey i Weedle.
  Odpowiedz

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale panuje mem w społeczności /vp/, że Drowzee i Hypno mają cechy charakterystyczne dla powszechnie znanego Happy Merchant. Rozmieszczenie ich głównie w Europie wcale nie wydaje się takie przypadkowe Uśmiech

[Obrazek: cd6.png]
[Obrazek: tulmiwory.png]
  Odpowiedz

Powiem tak: na Wilanowie widziałem jednego,a tam chodziłem najwięcej, dzisiaj byłem jakieś 4h w centrum Wawy, w tym pod PKiN z 4 lure'ami, i nałapałem z 35 sztuk...

http://thomasward.pl/ -> zapraszam na mojego bloga, znajdziesz tutaj felietony na tematy różnorakie i recenzje tekstów kultury (książek, gier, filmów i innych).

Team Mystic, Warszawa.
  Odpowiedz

Ja jeszcze go nie spotkałem nigdzie, a mam 17 lvl. Występowanie zależy od lokalizacji. Obecnie mieszkam we Włoszech, dokładnie w mieście Frosinone i nie spotkałem ani razu tego pokemona. Oczywiście byłem przejazdem, coś załatwić w innych miejscowościach.
  Odpowiedz

U mnie jest ich wszędzie w cholere xd, motto Gotta catch 'em all moge spokojnie zmienić na Gotta catch 'em all drowzies Duży uśmiech
[Obrazek: 2cz83cz.jpg]
Co możesz zrobić dzisiaj, zrób pojutrze - będziesz mieć 2 dni wolnego.
  Odpowiedz