• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z "nearby"

Witam,
zauważyłem wczoraj, że w opcji nearby nie zmienia się odległość pokazywanych pokemonów (łapki pod pokemonami). Pokemony pokazują się, znikają, ale nie zmienia się ich prawdopodobna odległość, cały czas pokazuje 3 łapki. Mam nadzieję, że mnie dobrze zrozumieliście. Dotknął was taki problem, jakieś proponowane rozwiazania?
  Odpowiedz

Z tego co wiem to jest ogólny problem. Dzieje się tak pewnie z winy patcha, który sprawił, że okolicę traktuje bardziej jako całą dzielnicę/miasto, a nie jako promień 300m od nas. Być może naprawią to w następnym patchu Język
  Odpowiedz

i to jest chyba z piaty temat o tym problemie Uśmiech Poki co nie dziala, zapewne zrobili to celowo aby odciazyc serwery, nie wiadomo kiedy i w jakiej formie to wroci.
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz

Dzięki za pomoc, w sumie mogłem przejrzeć trochę dokładniej forum w poszukiwaniu pomocy, sorki Uśmiech
  Odpowiedz

Na reddicie ktoś ogarnął dlaczego to nie działa. Nie znam się na takich rzeczach, ale pisał, że odpalił apkę przez proxy i dostawał jakieś komunikty o położeniu poków, ale dostawał tyko 1 raz, informacja się nie odświeżała. Nie mogę znaleźć tego tematu żeby podlinkować :/
  Odpowiedz

(07-20-2016, 00:51 )Peacelaw napisał(a): Na reddicie ktoś ogarnął dlaczego to nie działa. Nie znam się na takich rzeczach, ale pisał, że odpalił apkę przez proxy i dostawał jakieś komunikty o położeniu poków, ale dostawał tyko 1 raz, informacja się nie odświeżała. Nie mogę znaleźć tego tematu żeby podlinkować :/

API odpowiedzialne za pokazywanie położenia nie działa bo jest wpisany zły klucz przez kogoś w Niantic. To sprawia, że na radarze wyskakują cały czas 3 łapki i zostają na nim Pokemony phantom.
[Obrazek: tulmiwory.png]
  Odpowiedz

Tak, dokładnie o to API chodziło. Wgl jak na kompie sprawdzasz położenie poków(widziałem shoutboxa xD)? Może jakiś poradnik napiszesz?
  Odpowiedz

Też miałem podobny problem, ale po wyczyszczeniu wszystkich danych na telefonie było OK.
http://Pokemaniac.pl - centrum wiedzy o Pokemon GO, poradniki, niezbędne informacje, aktualna Mapa Poketrenerów !
  Odpowiedz

(07-21-2016, 14:00 )bartoshek napisał(a): Też miałem podobny problem, ale po wyczyszczeniu wszystkich danych na telefonie było OK.

Wiesz taki bajki to można ale w ambergold strzelać. Te opcje aż do odwołania nie będą dostępne u nas w Polsce.
  Odpowiedz

Pytanie!
Czy to narzędzie jest póki co tylko grafiką i nic więcej czy można kierować się tym choćby w przypadku wyświetlania pokemonów, które są w pobliżu bez tropienia ich za pomocą łapek? Ostatnio na pierwszej pozycji w zakładce Nearby miałem Abrę, wyskoczyłem na spacer po okolicy i nie natrafiłem na nią a obszedłem teren dokładnie w promieniu 0,5 km. W czasie pisania tego posta na pierwszej pozycji z zakładce Nearby mam Machopa i zastanawiam się czy zrobić rundkę po okolicy. Miałem też taką akcję, że przy moim bloku koło 23 wieczorem pojawił się Gastly więc wyskoczyłem wyrzucić śmieci i i sprawdzić czy gdzieś lata. Oczywiście nie natrafiłem na niego ale ku mojemu zdziwieniu wychodząc rano z domu pojawił się na Nearby na pierwszej pozycji i pojawił się także przede mną więc go złapałem.
Reasumując Nearby raczej mnie zwodziło ale ten jeden raz pokazało wszystko idealnie.
Jakie są wasze doświadczenia? Czy warto w ogóle patrzeć w tą zakładkę czy po prostu nie przejmować się tym?
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości