• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokemon GO a Fake GPS location

Witam mam program w którym mogę symulować chodzenie.
Jak sądzicie będzie ban ?

(07-11-2016, 20:37 )TryCatchMe napisał(a): Witam mam program w którym mogę symulować chodzenie.

Tak, prędzej czy później ale będzie, mechanizmy na 100% będą/są takie jak w Ingresie a tam skuteczność wykrywania tego typu działań jest bardzo wysoka.
There is no shelter from the storm.

[Obrazek: 16h53bd.jpg]

Tylko zastanawia mnie fakt jak to odroznic skoro wyglada to identycznie jak bym ja szedł...

Na pewno jakieś błędy w pliki się wkradają do gry, a takie łatwo będzie im wykryć...

I co myślisz że oni widzą jaki plik mam na telefonie?

Co powiesz na to Uśmiech

https://www.youtube.com/watch?v=vO0Bx-AkhOc

Żeby taka apka zadziała w Pokemon GO, musisz mieć roota. A na telefony z rootem zwracają większą uwagę, więc nie ma co próbować, dorwą cię.

Nwm próbuj Uśmiech

Będę siedział na PC.
(07-11-2016, 20:47 )DerVuSSH napisał(a):
(07-11-2016, 20:37 )TryCatchMe napisał(a): Witam mam program w którym mogę symulować chodzenie.

Tak, prędzej czy później ale będzie, mechanizmy na 100% będą/są takie jak w Ingresie a tam skuteczność wykrywania tego typu działań jest bardzo wysoka.

(07-11-2016, 20:57 )Fiufsciak napisał(a): Żeby taka apka zadziała w Pokemon GO, musisz mieć roota. A na telefony z rootem zwracają większą uwagę, więc nie ma co próbować, dorwą cię.

(07-11-2016, 20:58 )TryCatchMe napisał(a): Będę siedział na PC.

Stary, było tak od razu! Nie wiem jak Niantic radzi sobie z BlueStacks, ale grałem już w jedną grę opartą na lokalizacji (Parallel Kingdom), gdzie po prostu nie pozwalała się zalogować ze względu na wyróżniające się Android ID tego emulatora. Wnioskuję więc, że jeśli nie zablokowali gry, to mimo wszystko sprawdzenie, czy Android ID jest lewe, będzie banalnie proste. Musiałbyś poszukać czegoś, żeby zmienić Android ID BlueStacks, tak na wszelki wypadek. 
Poza tym, jeśli będziesz skakał jak szalony albo używał apek pokroju FakeGps to cię znajdą. Nie wszystko dzieje się na urządzeniu, mogą po prostu wykryć nienaturalne zachowanie twojego GPSa. W końcu wysyłasz dane do nich.

Przecież cała 3/4 frajdy z tej gry wynika z faktu, że trzeba ruszyć dupsko ;D