• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Google Maps wprowadziło Pokemon Go do map.

Pokemon Go jest już w  Google Maps. Mapy te pozwalają na zapisane trasy łapania Pokemonów w naszej bazie. Dostęp do danych mamy zarówno z wersji webowej wyszukiwarki, jak i mobilnej. Jeżeli tylko korzystasz z Google Maps, to możesz w niej zapisywać trasy, jakimi podążasz w poszukiwaniu Pokemonów. Można sprawdzić też czas jaki to zajmuje, oraz dystans jaki pokonujemy Wszystko to możliwe jest dzięki opcji Oś Czasu w Mapach Google.

[Obrazek: Resize-of-Screenshot1.jpg]

W edycji opcji Oś Czasu pojawiła nam się możliwość wyboru Łapanie Pokemonów.

[Obrazek: Resize-of-Screenshot2.jpg]

A tak wygląda moja wczorajsza zapisana trasa w Google Maps na Osi Czasu .

[Obrazek: Resize-of-Screenshot3.jpg]
  Odpowiedz
Zobacz też

jak dostać się do "edycji opcji Oś Czasu" ja tego nie widzę :/
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz

Też tego nie widzę.
Jednakże nie pokoi mnie zbieranie danych przez Google. Nie korzystam z mapy, a dane o moim przejeździe są....
[Obrazek: Toruń&country=pl.png&favoritepokemon=Mew...e=Vaporeon]
  Odpowiedz

raczej korzystasz, jeśli logujesz sie do pokemonów via konto googla, używasz w grze ich api odnośnie mapy to tak jakbyś używał ich mapy Uśmiech
Grupa: Mystic
Miasto: Kraków, Bieńczyce
  Odpowiedz

Ale mapa Googla różni się od tej dostępnej w grze.. więc gra z niej nie korzysta.
  Odpowiedz

Aplikacja sie rozni, ale mapa jest ta sama. Zbieranie danych przez google? Zbieraja caly czas i beda zbierac Uśmiech
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz

To ja wiem, że zbierają Oczko Można nawet sprawdzić sobie historię przeglądania stron w Google od początku założenia konta na Gmailu.
Siedzę w andku od początku i trochę wiem jak to działa. Jak są reklamy wyświetlane itp Oczko

Ale już wiem o co chodzi. Ingress korzysta z Google mapps. - O tym nie wiedziałem Język
  Odpowiedz

Aby dostać się do edycji Osi Czasu :

Android

włączamy  Google Maps
klikamy na trzy paski w lewym górnym rogu ( zaraz obok wyszukaj...)
klikamy na " Twoja oś czasu"
wyświetli nam się " Dzisiaj "
jeśli chcemy sprawdzić inną datę klikamy na ikonę kalendarza w prawym górnym rogu( środkowa)
następnie klikamy na jakąkolwiek ikonę obok grubej niebieskiej kreski ( jedną z Pieszo, Samochodem , W ruchu )
otworzy nam się TRYB PODRÓŻY i pod spodem EDYTUJ po lewej i DODAJ MIEJSCE  po prawej .
Klikamy na EDYTUJ
Wyświetli nam się całe MENU:

Pieszo
Samochodem
On a train
Biegnąc
Na rowerze
Na wózku inwalidzkim
Łapanie Pokemonów

Klikając na jakąkolwiek ikonę zmieniamy ją na naszej osi czasu , co będzie widoczne też na mapie .
Łapanie Pokemonów posiada tutaj ikonę w formie zygzaka a na samej mapie ikonę drzewka w zielonym kółku.
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości