• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koniec z botami!

(08-14-2016, 21:23 )robbo2kpl napisał(a): Ale w czym problem

1) Wchodzisz na strone  https://support.pokemongo.nianticlabs.com/hc/en-us
2)  klikasz Submit a request
3) Wybierasz  "report inappropiate gameplay"
Wpisujesz swoj email
Opis problemu w polu Additional info/reason for your request
np  (Cheating , very high level, many pokemon with high CP)
W polu Nickname of suspected Trainer (one nickname per report, please)
wpisujesz nick oszusta
W polu Report wybierasz Cheating
Submit ..... i gościu znika

Za kazdym razem jak widze taki Gym to zrzut ekranu a wieczorkiem wysylam.  jeszcze sie nie zdazylo bym spotkał ich ponownie

I serio działa ? Po jakim czasie ?
  Odpowiedz
Zobacz też

(08-14-2016, 18:55 )MrocznaByakko napisał(a): Hitem jest stwierdzenie że mieli "większe problemy na głowie", to znaczy jakie? Jedyne co naprawiali, to to co prędzej sami skopali (bonus za rzut, radar, przeciążenia serwerów... można tak wymieniać) Oczko

Zdaje się, że do mnie pijesz, więc odpowiem.
Mieli większe, bo wydaje mi się, że zwyczajnie popularność tej gry ich zaskoczyła i przerosła.
Najpierw musieli zmagać się z serwerami, teraz na szybko uruchamiają grę w kolejnych krajach
(przykład Brazylia, w której pewnie tak szybko gra by się nie ukazała, gdyby nie IO i sami zawodnicy).
To tylko przykłady z brzegu.

Generalnie też mnie wkurzają oszuści, ale jakoś nie przeszkadza mi to grać i robić po kilka naście (dziesiąt?) kilometrów dziennie i dobrze się bawić z Żonką i Córką.
Jak ktoś czituje, to sam sobie psuje zabawę, a nie nam.

No i ja zostałem tak wychowany, że zwyczajnie brzydzę się donosicielstwem wszelakim, więc nawet mając na tacy czitera nic bym z tym nie zrobił. Pewnie wpływ ma na to dzieciństwo i młodość spędzona w latach 80-tych.
Ale to już kwestia indywidualna, a może nawet różnica pokoleń.
Pozdrawiam Cię serdecznie bez spinki Uśmiech

Edytka: jeszcze jedno - dziś przejeżdżaliśmy przez Lębork, generalnie jak patrzyłem w telefon, to dość mało pokestopów, ale na trzech gymach ta sama osoba i trzy Snorlaxy, a level około 20-tego...
Ja mam 26 i żadnego Snorlaxa (mimo uporczywego poszukiwania przez tydzień w Warszawie).
I co mam z tym zrobić? Płakać? Żalić się? Przecież jakbym chciał i miał czas, to bym i tak te gymy odbił w parę minut.
  Odpowiedz

Widać kolego że nigdy nie grałeś w gry typu MMO RPG gdzie cziterzy psują całą gospodarkę gry a co za tym idzie w późniejszym czasie cała gra przestaje istnieć, tak samo jak może być tutaj gdy dodadzą jakikolwiek handel przedmiotami czy pokemonami. Akurat jeśli chodzi o oszustwa w grach internetowych to prędzej czy później bez walki z takimi ludźmi zacznie uprzykrzać grę wszystkim. Teraz cziterzy nie uderzają bezpośrednio w nas legalnych graczy, ale pomyśl jak dodadzą farmienie np kamieni do ewolucji i zaczną się schody gdy większość będzie padać łupami botów aby za złotówki sprzedawać je na portalach internetowych Uśmiech
  Odpowiedz

(08-14-2016, 23:04 )Kmicic napisał(a):
(08-14-2016, 18:55 )MrocznaByakko napisał(a): Hitem jest stwierdzenie że mieli "większe problemy na głowie", to znaczy jakie? Jedyne co naprawiali, to to co prędzej sami skopali (bonus za rzut, radar, przeciążenia serwerów... można tak wymieniać) Oczko

Zdaje się, że do mnie pijesz, więc odpowiem.
Mieli większe, bo wydaje mi się, że zwyczajnie popularność tej gry ich zaskoczyła i przerosła.
Najpierw musieli zmagać się z serwerami, teraz na szybko uruchamiają grę w kolejnych krajach
(przykład Brazylia, w której pewnie tak szybko gra by się nie ukazała, gdyby nie IO i sami zawodnicy).
To tylko przykłady z brzegu.

Generalnie też mnie wkurzają oszuści, ale jakoś nie przeszkadza mi to grać i robić po kilka naście (dziesiąt?) kilometrów dziennie i dobrze się bawić z Żonką i Córką.
Jak ktoś czituje, to sam sobie psuje zabawę, a nie nam.

No i ja zostałem tak wychowany, że zwyczajnie brzydzę się donosicielstwem wszelakim, więc nawet mając na tacy czitera nic bym z tym nie zrobił. Pewnie wpływ ma na to dzieciństwo i młodość spędzona w latach 80-tych.
Ale to już kwestia indywidualna, a może nawet różnica pokoleń.
Pozdrawiam Cię serdecznie bez spinki Uśmiech

To błąd, ponieważ "cziterzy" niszczą cały czar tej gry. Takie jest moje zdanie. Ja bawię się na poważnie i spędzam sporo czasu jeżdżąc rowerem czy spacerując. Robię dużo km - 10/20 dziennie w poszukiwaniu tych stworków, a ktoś siedząc przed komputerem, oszukując, w ciągu kilku dni wbija sobie wyższy lvl niż mój. Nie po to przejmujesz gyma żeby ktoś, kogo nie ma w okolicy, kto na gra na botach psuł ci całą zabawę oszukując i czując się przy tym lepszym. Uważam, że dziadostwo i gimbusiarstwo, które gra w tą grę i oszukuje trzeba wyeliminować.
  Odpowiedz

Aha i jeszcze jedno, widzę na tym forum zrozumienie i nawet obronę takich ludzi i nie potrafię tego pojąć dlaczego i po co ?
  Odpowiedz

Ja też robię dziennie mnóstwo kilometrów i to nawet jak jestem po 9h w pracy, to zawsze wieczorem do późnej nocy chodzimy całą rodzinką.
Jednak dla mnie to tylko gra, bardzo fajna, pochłonęła mnie bez reszty, ale gra.
W życiu są większe zmartwienia w pewnym wieku.

Jeśli jednak dojdzie do sytuacji jak pisze np. kolega Pasiu, to pewnie pierwszy zmienię podejście.
Brzydzę się oszustami tak samo jak Wy, ale jeszcze bardziej donosicielstwem.
Może (naiwnie - przyznaję) uważam też, że to twórcy powinni zadbać o nas eliminując cziterów.

(08-14-2016, 23:17 )Pasiu napisał(a): Aha i jeszcze jedno, widzę na tym forum zrozumienie i nawet obronę takich ludzi i nie potrafię tego pojąć dlaczego i po co ?
Tego akurat nie zrozumiem nigdy.
  Odpowiedz

(08-14-2016, 23:17 )Pasiu napisał(a): Aha i jeszcze jedno, widzę na tym forum zrozumienie i nawet obronę takich ludzi i nie potrafię tego pojąć dlaczego i po co ?

Ja też tego nie potrafię zrozumieć. Dzisiaj przy odbijaniu gyma myślałem, że mnie szlag trafi jak widziałem nagminne polowanie na graczy przez dwóch cwaniaczków co ewidentnie grają na botach. Tylko podejść i z*****ć w łeb jednemu gnojowi i drugiemu. Grają może ze 2 tygodnie a lvl juz 29 i Gyrardos - nie jeden a kilka. Pytanie skąd wzięli tyle Magikarpiów. Gdzie ja mając 20 poziom mam ledwo może 5, z czego 3 to sie wykluły z jajek Uśmiech. Ręce opadają. Liczę na to, że producent gry zajmię się tym dziadostwem w końcu.
  Odpowiedz

Ja nie mogę nadal pojąć braku zrozumienia słowa 'bot'...
Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi? Nie chcesz czekac godzinami, az ktos odpisze w Twoim temacie? Dolacz do naszego serwera DISCORD:
[Obrazek: sukamakler.png]
  Odpowiedz

Cytat:Botprogram wykonujący pewne czynności w zastępstwie człowieka. Czasem jego funkcją jest udawanie ludzkiego zachowania.

Cytat:Mianem bota określa się także program (zwłaszcza w grach typu FPP), który wyręcza gracza w celowaniu i strzelaniu (tzw. aimbot). Używanie botów jest postępowaniem wysoce nagannym w środowisku graczy.
Tym mianem określa się również program, który udaje prawdziwych graczy (zwłaszcza w grach typu FPP). Ten rodzaj botów używany jest do treningu lub w przypadku braku dostępu do sieci.
Boty można również spotkać w grach MMORPG, gdzie są używane do automatyzowania czynności wykonywanych przez gracza (np. ciągłe zabijanie potworów). Takie incydenty są wbrew zasadom obowiązującym w grze i ich używanie zazwyczaj skutkuje banem
Źródło pierwsze lepsze z wikipedi.

Co z tego? Czym twoim zdaniem różni się odpalanie na noc bota w miejscach "mega spotów" z lurami, od oszustwa poprzez "BlueStacks"? Osobiście ciężko mi określić która "metoda" jest bardziej zabójcza dla całego systemu gry. Z jednej strony mamy "boty" które wybijają po 100 pokemonów/h + nabijają kilometry i wykluwają jaja, do tego zbierają pokestopy w czasie kiedy są w pracy/śpią/oglądają film. Z drugiej natomiast mamy perfidię poruszania się po całym świecie i łapania konkretnych "okazów" poprzez komunikację z innymi "sobie podobnymi" co z góry sprawia że ja czy ktokolwiek inny w życiu nie zobaczy tyle "rzadkich" pokemonów co oszust. Ponadto roztraja takie zagranie całą gospodarkę gry, do momentu jak pokemony będą się respić tam gdzie jest największa aktywność (logowania się) do tego momentu ludzie nie będą chodzić na realne łowy...
Cała idea lure module jest błędna, skoro gra miała zmuszać do poruszania się to dlaczego wymusza by siedzieć na ławce i modlić się aby nie zgubić zasięgu? Jednak to już nie jest kwestia oszustwa, tylko podejścia twórców gry...

Cieszę się że nie tylko mnie brzydzi perfidne oszustwo, nie tylko ja dostrzegam problem który jest realny i może spowodować rychły upadek gry (nie jedno MMORPG tak kończyło, zniszczone przez hakerów i zapomniane przez społeczeństwo...). Naprawdę dziwi mnie podejście niektórych, którzy wręcz dadzą sobie prawie że rękę obciąć za oszustów - szczególnie na takim forum jak to.

PS. Metoda raportowania nie działa, a przynajmniej dotąd nie działała. Konkretne osoby z mojej okolicy były raportowane przez mnóstwo osób grających "normalnie". Wystarczy poczytać to forum by mieć pewność że "twórcy" mają to gdzieś.
  Odpowiedz

Temat miał być czysto o botach, nie o graczach korzystających z cheatów...
[Obrazek: tulmiwory.png]
  Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości