• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łączność failed to get game data from the server

SM-A500FU:
6.0.1:
Źródło Aplikacji:
0.63.4:

Failed to get game data from the server Witam jestem nowy na forum jak w temacie pokazuje mi ten komunikat. Znalazłem temat w którym pisaliście o tym niestety nie został on wyczerpany do końca. Co ciekawe jak poprosiłem siostrę która ma dostęp do mojego konta z Google u niej mój profil w pokemon go normalnie działa co ciekawe ma taki sam model telefonu jak ja. Czy wiecie co mam zrobić? Pozdrawiam :
  Odpowiedz
Zobacz też

Przed wszystkim sprawdz ustawienia, czy transmisja danych wlaczona, czy Pokemon GO ma zezwolenia do korzystania z wszystkich potrzebnych struktur telefonu (aparat, transmisja danych, pamiec), sugeruje rowniez zainsstalowac raz jeszcze Poksy (danych nie stracisz sa na serwerze Google). A pamietam tez sytuacje ze tylko przywrocenie telefonu do ustawien fabrycznych naprawilo problem wlasciciela, ale to tak w ostatecznosci Oczko
[Obrazek: 2cyje6s.png]
"Towarzystwo poszukujących prawdy jest nieskończenie lepsze niż tych, którzy wierzą, że ją znaleźli." Terry Pratchett

Odpowiedz

Faktycznie odinstalowalem i zainstalowałem i chodzi chodź strasznie muli dziękuję Uśmiech
  Odpowiedz