Forum Pokemon GO Polska
Pokémon Sun & Moon - Wersja do druku

+- Forum Pokemon GO Polska (http://forum.pokemon-go.pl)
+-- Dział: POKEMON (http://forum.pokemon-go.pl/forumdisplay.php?fid=71)
+--- Dział: Inne gry Pokemon (http://forum.pokemon-go.pl/forumdisplay.php?fid=73)
+--- Wątek: Pokémon Sun & Moon (/showthread.php?tid=606)

Strony: 1 2

Pokémon Sun & Moon - Vilkans - 07-20-2016

[Obrazek: 164e71a70325017961a379f0e8769bd4.jpg]
Pokémon Sun & Moon
Premiera w Europie: 23 listopada 2016
System: Nintendo 3DS & 2DS

Świat ogarnęła mania Pokemon Go i niektórzy mogliby przeoczyć fakt, że premiera corowej gry VII generacji Pokemon zbliża się wielkimi krokami. Gra ma być niejako zwieńczeniem 20 lat istnienia marki, a materiały promocyjne jasno dają do zrozumienia, że w różny sposób gry będą nawiązywać do całej serii.

Do dyspozycji gracza oddany będzie nowy region Alola, a mitologia legendarnych Pokemonów i topografia terenu nawiązuje do Hawajów. Nawiasem mówiąc zauważam, że pojawia się pewien trend do czerpania z mniej znanych, często hermetycznych kultur, np. nadchodzący film studia Disney Moana nawiązuje do kultury polinezyjskiej. Mnie się to osobiście podoba, bo o ile lubię na przykład skandynawskie mity, to jest to już mocno oklepana stylistyka Duży uśmiech

Do tej pory ujawniono 27 nowych Pokemonów, w tym 3 startery. Jak zwykle design poków jest kwestią gustu, jeśli chodzi o startery to 2 z 3 uważam za bardzo udane Uśmiech Zaś jeśli chodzi o legendarne to wyglądają moim zdaniem świetnie.

Czy Sun i Moon przyniosą większe innowacje, czy będą twardo stać przy sprawdzonej formule wciąż nie jest wiadome. Osobiście jednak nie mogę sie już doczekać.

RE: Pokémon Sun & Moon - Wezerka - 08-02-2016

Co prawda nie mam tej konsoli ale czekam na Sun & Moon. Ostatnio widziałam "zapowiedź" a tam było kilka nowych form ze starych generacji. Jak dla mnie to pokazuje że stare generacje były hitem, i teraz twórcy próbują się do tego hitu jakoś odwołać. Nie wiem jak to się skończy aczkolwiek czekam z niecierpliwością Uśmiech

RE: Pokémon Sun & Moon - Ayu - 08-02-2016

Oooo, no patrzcie, a ja myślałam, że gry pokemon zakończą się na GO Uśmiech Nie mam niestety konsoli i nigdy nie miałam. Liczę na to, że będe mogła w jakiś sposób pograć w to na komputerze (może jakiś emulator?)

Tutaj znalazłam przewidziany starter poków:

[Obrazek: pokemon-sunmoon-starters-a9591.jpg]

Hm, rzeczywiście, jest to rzecz gustu. Jedynie kotek, który zapewne będzie typem ognistym mi przypadł. Reszta wygląda, jak stworki wyciągnięte rodem z bajek, które biegały przy typowych, Disneyowskich księżniczkach.

RE: Pokémon Sun & Moon - Elleg0n - 08-03-2016

Nie licz na żaden emulator, w końcu 3ds jest tak zabezpieczony, że już dawno ludzie się poddali z stworzeniem emulatora. Co do nowych poków tutaj jest ładnie zaaktualizowana lista: http://www.serebii.net/sunmoon/pokemon.shtml chociaż brakuje mi nowych form na niej.

RE: Pokémon Sun & Moon - WieRtaR - 08-03-2016

Solgaleo kozak Duży uśmiech

RE: Pokémon Sun & Moon - Wezerka - 08-03-2016

Mnie tam zdziwiły te nowe formy Pokemonów..

RE: Pokémon Sun & Moon - Menier - 08-04-2016

Krążą ploty, że Alola Diglett wyjdzie całkowicie na powierzchnie.

RE: Pokémon Sun & Moon - Menier - 08-11-2016

Mamy kolejne nowinki z nadchodzącej wersji gry.

Został przedstawiony nowy villainous team - Team Skull. Na filmie widzimy gruntów, admina i bossa. Ponadto nowe Pokemony oraz zmienione formy starych:

Morelull
Grass/Fairy

Wishiwashi
Pokemon typu wodnego, który po osiągnięciu pewnego poziomu będzie przybierał formę pławicy swojego gatunku. Nie jest to ewolucja w dotychczasowym rozumieniu

ナマコブシ
Water

Alola Meowth
Dark

Alola Marowak
Fire/Ghost

Alola Raichu
Electric/Psychic

RE: Pokémon Sun & Moon - Vilkans - 08-11-2016

Alola Raichu i Marowak są świetne, podobnie bardzo podoba mi się Sandshrew/Sandslash. Smoczego Exeggutora o żyrafiej szyi przemilczę, inne regionalne warianty zapowiadają się doskonale Duży uśmiech
Wychodzi też na to, że będą spore zmiany dotyczące rozgrywki, zamiast standardowego zestawu gym leaderów, od których zbiera się odznaki, będą jakieś tematyczne próby do przejścia.

W ogóle cieszy mnie w trailerach obecność sporej ilości poków nie tylko z pierwszej ale i kolejnych generacji Uśmiech

RE: Pokémon Sun & Moon - Menier - 11-25-2016

Jak tam wasze teamy?

[Obrazek: ec21bad58a.jpg]