Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik

Hasło

Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 26,316
» Najnowszy użytkownik: melodyds3
» Wątków na forum: 37,116
» Postów na forum: 58,012

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 8 użytkowników online.
» 0 Użytkownik(ów) | 8 Gość(i)

Ostatnie wątki
Mapa - zgłoszenia
Forum: Mapa trenerów
Ostatni post: kasik11
05-18-2018, 12:02
» Odpowiedzi: 1,550
» Wyświetleń: 529,467
Przeżyj podróż pociągiem
Forum: Pomoc w rozgrywce
Ostatni post: fgbpj04gv
02-06-2018, 14:25
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 2,420
Ilość odkrytych gatunków ...
Forum: Pochwal się swoimi zdobyczami z Pokemon Go
Ostatni post: RynQ
01-27-2018, 01:35
» Odpowiedzi: 116
» Wyświetleń: 59,042
Leczenie poków w trakcie ...
Forum: Pomoc w rozgrywce
Ostatni post: tomasz2804
01-22-2018, 19:35
» Odpowiedzi: 1
» Wyświetleń: 2,571
problem z GPS
Forum: Pomoc techniczna
Ostatni post: PiPitrek
11-12-2017, 23:47
» Wyświetleń: 3,086
Czerwoni Garwolin
Forum: woj. mazowieckie
Ostatni post: Endomendo2017
11-04-2017, 23:00
» Wyświetleń: 316
Generator Sygnatur dla sp...
Forum: Nowości oraz sprawy organizacyjne.
Ostatni post: olol4312
10-27-2017, 11:28
» Odpowiedzi: 20
» Wyświetleń: 18,063
Zmiany w Administracji Fo...
Forum: Nowości oraz sprawy organizacyjne.
Ostatni post: olol4312
10-27-2017, 11:24
» Odpowiedzi: 4
» Wyświetleń: 4,071
Brak Nowych Poksów Hallow...
Ostatni post: Krystekize
10-23-2017, 16:27
» Wyświetleń: 868
Unable to authenticate
Ostatni post: BrokenLife
10-22-2017, 21:10
» Wyświetleń: 968

Pokemononline.pl (nie reklamuję ! )
Napisane przez: damianoo321 - 03-01-2016, 01:00 - Forum: Inne gry Pokemon - Brak odpowiedzi

Witam Oczko jakiś czas temu grywałem w "tibię" dokładnie tj modyfikację pokemon, gra dość fajna, gdyby nie płatności.. ale mniejsza z tym Oczko na tym serwerze posiadamy pokemony 1 - 6 generacji. Pokemony odwzorowane bardzo dobrze, jedynym minusem jest to że w grze nie ma głosu.  Świat jest bardzo duży, jest pełno miejsc do eksploracji, są też ciekawe questy. Większym minusem jest to że gdy chcemy kupić jakiegoś pokemona to możemy trafić na bardzo wysokie ceny. Ogólnie rzecz biorąc polecam tą gre, ja już niestety nie gram tam, wiadomo wszystko się nudzi Oczko

Informacja Nowe pole widoczne pod nickiem - płeć.
Napisane przez: beti89 - 02-22-2016, 12:38 - Forum: Nowości oraz sprawy organizacyjne. - Odpowiedzi (7)

Hej Uśmiech
na prośbę Turtwiczki dodałam nowe pole pod Waszymi nickami. Tak żeby każdy z nas wiedział, kto jest jakiej płci Uśmiech
Więc zwracajcie uwagę, żeby nie mylić kobiet z mężczyznami Uśmiech

Dzięki Turtwiczko za pomysł. Na razie jest to napis "kobieta" / "mężczyzna", ale jak ogarnę gdzie wstawia się obrazki to docelowo będzie symbol żeński i męski.

P.S. Dla zarejestrowanych użytkowników - swoją płeć możecie zmienić / dodać w edycji konta.

Anime "Pokemon"
Napisane przez: Kunoji - 02-21-2016, 17:09 - Forum: Serial Anime - Odpowiedzi (26)

Cześć!
Chciałbym dowiedzieć się jakie serie anime "Pokemon" oglądaliście? Uśmiech
Która przypadła wam do gustu?
Której nie lubicie?
Jaki jest wasz ulubiony towarzysz/towarzyszka Asha? Uśmiech
Macie ulubionego pokemona? Duży uśmiech

Pokemon Revolution Online
Napisane przez: micbab - 02-19-2016, 17:25 - Forum: Inne gry Pokemon - Odpowiedzi (31)

Chciałby polecić tą grę Duży uśmiech
Bardzo długo szukałem jakiejś gry MMO pokemonów i ta gra jest godna polecenia, jest ona dosyć świeża i cały czas się rozwija.
Fajnie byłoby zobaczyć więcej polaków grających w tą grę dlatego zachęcam do sprawdzenia tej gry. Rozpoczyna się grę w regionie Kanto więc bazuję ona ogólnie na starszych częściach, a dostępne w grze są wszystkie pokemony z każdego regionu tylko trzeba być cierpliwym bądź grać podczas licznych całkiem eventów które są w tej grze. To chyba tyle, jeśli jest osoba która gra w tą gre już bądź grało to chętnie mógłbym porozmawiać o niej. Duży uśmiech

Pokemon Trading Card Game Online
Napisane przez: Wezerka - 02-19-2016, 12:36 - Forum: Inne gry Pokemon - Odpowiedzi (11)

Gram w Pokemon Trading Card Game Online (PTCGO) od niedawna, właściwe od niecałego tygodnia i chciałam się dowiedzieć czy jest tu ktoś kto też gra. A jeżeli tak to czy ma może jakieś rady. Przede wszystkim dotyczące wymiany, i tworzenia swoich paczek (tak zwanych decków).
Z góry dziękuję za pomoc Duży uśmiech

Tytuły na forum.
Napisane przez: beti89 - 02-09-2016, 09:38 - Forum: Nowości oraz sprawy organizacyjne. - Odpowiedzi (4)

Hej Uśmiech

Każdy z forumowiczów posiada tu swój tytuł, ale to zapewne już wiecie. W osobnym wątku poprosiłam o Wasze propozycje co do zmiany tych tytułów. Zrobiłam też głosowanie, który z zaproponowanych zestawów szczególnie przypadł Wam do gustu. Nie było tego dużo, ale za to pomysły bardzo fajne. Podziękowania dla dwóch osób: Krzysztofa, który podsunął pomysł dotyczący tytułów oraz widełek punktowych na fb oraz PokeTrenerKushi za jego zestaw Uśmiech

Najbardziej spodobał się pomysł Krzysztofa:

Trener
Doświadczony trener
Mistrz sali
Lider sali
Mistrz Pokemon

Ale brakowało mi jeszcze jednego tytułu więc zaciągnęłam z drugiej propozycji od PokeTrenerKushi - Dzieciak z Pallet Town, który bardzo mi się spodobał Uśmiech No i dodałam widełki. Więc wygląda to tak:

Dzieciak z Pallet Town - 0 (jedna gwiazdka)
Trener - 100 (dwie gwiazdki)
Doświadczony trener - 250 (trzy gwiazdki)
Mistrz sali - 500 (cztery gwiazdki)
Lider sali - 1000 (pięć gwiazdek)
Mistrz Pokemon - 1250 (sześć gwiazdek)

Zapraszam więc do komentowania i pisania swoich postów. Awansujcie jak najwyżej Uśmiech
W przyszłości, będę też poszukiwać moderatorów do poszczególnych działów. Więc Wasza aktywność też będzie miała znaczenie.

Ostrzeżenie Power Bank
Napisane przez: Rahszas - 02-08-2016, 18:06 - Forum: Pomoc w rozgrywce - Odpowiedzi (133)

Jak wiadomo, baterie w nowych smartfonach bardzo szybko się rozładowują. Ratunkiem na tą przypadłość jest właśnie power bank, tj. przenośna bateria służąca do doładowywania telefonu. Bez tego urządzenia niestety żaden gracz się nie obędzie. U mnie w sgs-6 bateria starcza przy dobrych wiatrach na około 3-4 godziny gry w ingress...

PB na rynku jest tyle samo co modeli telefonów, ale nie wszystkie są takie jakie chcielibyśmy żeby były, dajmy na to w większości "chinoli" od deklarowanej pojemności przez producenta trzeba odjąć nawet do 60%. Drugim ważnym czynnikiem wpływającym na sprawność PB jest kabel, którym karmimy naszego fona. W przybliżeniu, jaki kabel takie ładowanie, i znów przy kiepskim kablu musimy odjąć kolejne kilka-kilkadziesiąt procent sprawności power banka, które się marnuje na przewodzie, w skrócie w większości przypadków im droższe tym lepsze. Dla przykładu wg mnie dobre są oryginalne kable dołączane z telefonami, a przynajmniej tych znanych marek. Ja używam kabla od tabletu NVIDIA shield. 
W kablach nie chodzi o pozłacane styki itp, bo nie poprawia to w żadnym wypadku sprawności a zapobiega utlenieniu się (co również może pogorszyć "przesył" prądu) końcówek, ale o stop z którego są zrobione "druty" i jaki opór stawiają.

Na pierwszym miejscu jest dobór porządnego kabla, potem można myśleć o power banku   Duży uśmiech
Mój ranking PB sprawdzonych przez siebie/znajomych:
1. Anker - bezkonkurencyjny i najlepszy.
2. Xiaomi (trzeba uważać na podróbki).
3. Soshine E3 18650 (sam posiadam i po delikatnej modyfikacji płytki sterującej jest wyśmienity).

Powerbanki zwykle maja około 500 cykli ładowania, każde ładowanie nawet krótkie do takiego cyklu się zalicza, po tej ilości ładowań sprawność ogniw znacznie się obniża. Dlatego nie polecam kupna większego PB niż ~12k mAh. Gdyż znacznie to wydłuża ładowanie samego powerbanka, nawet do 24h co zostawia nas bez prądu na ponad dzień, a krótsze ładowanie Pb skraca jego żywot tak samo jak ładowanie pełne, więc po prostu się nie opłaca.

Podsumowując, to wg mnie optymalnym wydatkiem jest 130 zł na xiaomi plus dbać o oryginalny kabel od telefonu.

[To są moje obserwacje, więc jeśli w którymś miejscu napisałem nieprawdę, to jest to moja sprawa.]

Przedstaw się przyszły Mistrzu Pokemon .
Napisane przez: beti89 - 01-21-2016, 11:15 - Forum: Wszystko dla Trenerów - Odpowiedzi (103)

Napiszcie kilka zdań o sobie - skąd jesteście, gdzie najczęściej będzie można Was spotkać polujących na Pokemony i innych graczy? Uśmiech Może szukacie towarzyszy, którzy będą czekać z Wami na premierę?

Ja mam na imię Beata, mam 26 lat i jestem z Katowic. Pokemonami interesuję się odkąd pamiętam. Przeszłam chyba wszystkie gry Pokemon z wyjątkiem tych na 3DS. Ale to kwestia czasu Uśmiech
Jestem również aktywnym graczem w Ingress (beti89) oraz współwłaścicielką strony Ingress Online (która chwilowo "umarła" Uśmiech ).

Spotkacie mnie na pewno w Katowicach i Chorzowie oraz w okolicach tych miast.

Twój team w grze.
Napisane przez: beti89 - 01-11-2016, 14:01 - Forum: Inne gry Pokemon - Odpowiedzi (7)

Pewnie wielu z Was grało w konsolowe gry o Pokemonach :-) jaki team mieliście zawsze ze sobą? Przypominam, że mogliśmy mieć w plecaku 6 Pokemonów, które nam towarzyszyły.