Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik

Hasło

Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 21,321
» Najnowszy użytkownik: oqufovel
» Wątków na forum: 2,148
» Postów na forum: 23,459

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 107 użytkowników online.
» 0 Użytkownik(ów) | 107 Gość(i)

Ostatnie wątki
Czy ten telefon nadaje si...
Forum: Pomoc techniczna
Ostatni post: taxi81
Wczoraj, 17:06
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 59
Soufeel offers a 100% sat...
Forum: Eventy i meetingi
Ostatni post: namenecklace
08-17-2017, 13:03
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 111
The pandora paths will pr...
Ostatni post: Marion
08-16-2017, 05:26
» Wyświetleń: 51
Desire Pandora jewellery ...
08-16-2017, 05:24
» Wyświetleń: 45
Pandora beauty to conquer...
08-16-2017, 05:19
» Wyświetleń: 46
Nike features specific to...
08-16-2017, 05:17
» Wyświetleń: 54
Nike most products from t...
08-16-2017, 05:15
» Wyświetleń: 35
Trend development connect...
08-16-2017, 05:14
» Wyświetleń: 23
Pandora - The new Trend w...
Forum: Pomoc w rozgrywce
Ostatni post: aentuations
08-16-2017, 03:36
» Wyświetleń: 54
Your History involving Pa...
Ostatni post: aentuations
08-16-2017, 03:34
» Wyświetleń: 32

Tęcza Techniki rzutów i gwiezdny pyłek
Napisane przez: Dragyen - 07-10-2016, 17:36 - Forum: Pozostałe tematy związane z Pokemon Go - Odpowiedzi (7)

Ma ktoś jakieś idiot friendly wytłumaczenie/poranik rzucania ballami? Zawsz robię curve balle, ball leci zakręcając przez pół ekranu, ale bonusu nie dostaję.

Nice/Great/Excellent throw. Wiem, że trzeba jakimś cudem trafić w kółeczko (mam zeza, albo za dużo/mało siły) to nawet jak trafię w sam środek skubańca to bonusu nawet nie widać.

Pyłek... dostaje się po 100, 500 itp wydaje też po wielokrotność 100. Aktualnie mam 2894. JAK?!?

Ognisty ptak
Napisane przez: seb603 - 07-10-2016, 17:22 - Forum: Pozostałe tematy związane z Pokemon Go - Odpowiedzi (7)

Witam, ostatnio zauważyłem na mapce w oddali ognistego ptaka, który latał po niebie (coś jak Zapdos). Ptak zniknął po chwili.
Pytanie czy ktoś widział coś podobnego u siebie? Dodam iż było to nocą ok godz. 23.
Pozdrawiam

Strategie ze Stardust'em
Napisane przez: Eckouss - 07-10-2016, 16:43 - Forum: Pozostałe tematy związane z Pokemon Go - Odpowiedzi (4)

Witajcie, jakie są wasze strategie odnośnie wykorzystywania stardustu ? Trzymacie go na potem czy używacie już teraz ? Wiecie na jakiej zasadzie rośnie cena ceny power up'u pokemona ?

Kontry
Napisane przez: Aureate - 07-10-2016, 16:19 - Forum: Pozostałe tematy związane z Pokemon Go - Odpowiedzi (2)

Czy pokemony się kontrują tz wodny lepiej sobie radzi na ognistych?

Rozdzielczość - czy ktoś ma mniejszą niż 720x1280?
Napisane przez: Turtwiczka - 07-10-2016, 15:43 - Forum: Pomoc techniczna - Odpowiedzi (3)

Szukam właśnie dla siebie nowego telefonu i jak to ze sprzętem bywa są różne progi cenowe. 
Czy ktoś z Was gra na telefonie, który ma mniejszą rozdzielczość niż 720 na 1280 pikseli i apka mimo wszystko działa? Znalazłam w jednym wątku informację, że taka rozdzielczość jest wymagana, ale jeśli komuś poszło na mniejszej to prosiłabym o informację Uśmiech , najlepiej wraz z z podaniem modelu telefonu. Dzięki z góry Uśmiech

Ostrzeżenie [ Poradnik ] Pozorowanie Położenia
Napisane przez: terror - 07-10-2016, 15:34 - Forum: Poradniki - Odpowiedzi (9)

Zauważyłem że wiele osób ma problem z GPS'em objawiający się tak:

[Obrazek: 1zzhxsh.jpg]

Sposobem na to jest wyłączenie w ustawieniach programistycznych telefonu "pozorowania lokacji" czyli udanie się kolejno:
ustawienia --> opcje/ustawienia programistyczne --> i przy opcji pozorowania lokacji zostawić pusty kwadrat  Oczko 

Jeśli nie widzicie u siebie żadnych takich ustawień to znaczy że są ukryte przez producenta ale bardzo łatwo je odblokować - wystarczy tylko z poziomu ustawień wejść w „Informacje o telefonie” i dotykamy kilka razy z rzędu pola o nazwie „Numer kompilacji”.

Cytat:UWAGA!
Dotknięcia muszą następować dość szybko, jedno po drugim. Wykonujemy tą czynność do chwili, aż na ekranie nie pojawi się komunikat „Jesteś teraz programistą!”.

wtedy w 90% przypadków z poziomu ustawień stają się widoczne ustawienia programistyczne. Jeżeli jednak jesteś w tych 10% (jak ja  Nieśmiały ) ludzi, którym po mimo wykonania powyższych kroków ustawienia te nadal się nie pojawiają to polecam ze sklepu Google Play pobrać tą aplikację (klik) :

[Obrazek: 2a17vd.jpg]

Odpalenie jej bezpośrednio doprowadzi nas do głęboko ukrytych opcji programistycznych ^^

Swoją drogą gdzie dział poradniki ?!  Zły

Charmander - występowanie
Napisane przez: Danielryb - 07-10-2016, 15:17 - Forum: Pozostałe tematy związane z Pokemon Go - Odpowiedzi (31)

Witam,
Znalazł już ktoś dzikiego Charmandera lub jego ewolucje? Jeżeli tak proszę o odpowiedź na jakim terenie został znaleziony (górzysty, blisko morza, w mieście itp.). Jest to mój 3 dzień z Pokemon Go i oprócz startera dotychczas nie zauważyłem ani jednego pokemona z tego gatunku. Będę bardzo wdzięczny za każdą informację na temat jego występowania.

Pozdrawiam i życzę udanych łowów,
Danielryb.

Team Instinct LUBLIN (Yellow/Grupa FB)
Napisane przez: Masier - 07-10-2016, 15:08 - Forum: woj. lubelskie - Odpowiedzi (9)

Siemka!

Chciałbym zaprosić wszystkich trenerów z Lublina (i okolic!) którzy zdecydowali lub zdecydują się wybrać Team Instinct,do przyłączenia się do nowo utworzonej grupy na Facebooku! Planujemy wspólne wyprawy w poszukiwaniu Pokemonów czy przejmowanie gymów na terenie miasta (z ewentualnym spożywaniem napoi adekwatnych do wieku Duży uśmiech). Stwórzmy potężną armię i uczyńmy Lublin stolicą żółtych!

LINK DO GRUPY:   Klik!

Wymagania:

- Wiek - minimum 16 lat
- Przyjazne nastawienie

Nie wymagamy dogłębnej znajomości mechaniki gry, w końcu jesteśmy po to, żeby sobie pomagać! Jeszcze raz wszystkich serdecznie zapraszam i pamiętajcie:

Follow your Instinct!

Odpalam module [Kraków]
Napisane przez: Chita88 - 07-10-2016, 14:04 - Forum: woj. małopolskie - Odpowiedzi (21)

W tym miejscu możecie dać znać innym graczom, że w którymś pokestopie zamierzacie odpalić module (zwabia pokemony w okolicy i jest wykorzystywane przez wszystkich graczy, którzy znajdują się w zasięgu). W ten sposób możemy dać szansę innym na skorzystanie z okazji i jednocześnie może będzie okazja się poznać ( nie jest to wymagane nikt nikogo nie zmusi do ujawnienia się).

Ważne! Proszę o podanie poniższych informacji, żeby dane były jak najbardziej poprawne i każdy mógł je odnaleźć.

Kto odpala:
Kiedy:
Gdzie:
Nazwa pokestop:
Uwagi:
Status: (może być aktualne, odwołane, zakończone)

Jako przykład i jednocześnie pierwszy anons podam swój module który mam zamiar odpalić:

Kto odpala: Chita88 (nie mam nic przeciwko pogadaniu i spotkaniu innych graczy)
Kiedy: 13.07.2016r. (środa) godzina 16:00 (godzina do ustalenia, jeżeli ktoś chciałby się zjawić, ale o innej godzinie. W takim wypadku PW)
Gdzie: Park Krowoderskich Północna część wybieg dla psów.
Nazwa pokestop: Dog Altana
Uwagi: To pierwszy taki "event" chce zobaczyć jakie będzie zainteresowanie i odzew ze strony innych graczy, dlatego byłabym wdzięczna za informację poniżej, kto planuje się pojawić, albo przynajmniej spróbuje być obecny. Przy dobrym odzewie nie wykluczam, po zakończeniu "eventu", wypadu na jakiegoś burgera do kfc.
Status: zakończone

Olsztyn i okolice
Napisane przez: Grevil - 07-10-2016, 13:46 - Forum: woj. warmińsko-mazurskie - Odpowiedzi (19)

Witajcie trenerzy! 
Założyłem ten temat specjalnie dla Mistrzów Pokemonów z Olsztyna i okolic. Są może jacyś? Chętni na spoty, turnieje itp? Ewentualni sponsorzy się znajdą o ile będzie dość dużo osób ^^