Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik

Hasło

Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 26,316
» Najnowszy użytkownik: melodyds3
» Wątków na forum: 37,129
» Postów na forum: 58,026

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 18 użytkowników online.
» 1 Użytkownik(ów) | 17 Gość(i)
emilkaczarne

Ostatnie wątki
The big boys launching ki...
Forum: Wszystko dla Trenerów
Ostatni post: baidai66
06-07-2018, 09:35
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 332
The atlanta area routs Pa...
06-07-2018, 08:25
» Wyświetleń: 353
The activities gamers acq...
06-07-2018, 07:32
» Wyświetleń: 84
The 10 widest steals from...
06-07-2018, 04:50
» Wyświetleń: 96
Popular Pores And Skin Ba...
06-07-2018, 03:59
» Wyświetleń: 90
Nike is ready to release ...
Ostatni post: AIbsen86
06-06-2018, 09:53
» Wyświetleń: 41
adidas is making ready to...
06-06-2018, 09:51
» Wyświetleń: 37
adidas sale footwear on-l...
06-06-2018, 09:49
» Wyświetleń: 31
thomas sabo soldes 2018
06-06-2018, 09:47
» Wyświetleń: 35
sneakers pas cher femme
06-06-2018, 09:44
» Wyświetleń: 33

Pytanie Gra wyłącza się podczas różnych czynności
Napisane przez: Dawidn99 - 07-17-2016, 11:52 - Forum: Pozostałe tematy związane z Pokemon Go - Odpowiedzi (12)

Witajcie, przybywam do was z dość irytującym problemem. 
Otóż podczas grania w Pokemon Go gra często się wyłącza podczas różnych czynności jak chociażby łapanie pokemonów czy walk. Nie umniejszam utrudnia mi to znacząco rozgrywkę. Wie ktoś jaki to może być powód? Telefon fakt nie jest jakiś flagowcem ale do tej pory nie miał problemu z żadną grą ani niczym. Działa na systemie bodajże android 5.1 i wedle specyfikacji poddanej na pokemon-go.pl spełnia wszystkie wymagania. Wiecie co mogę zrobić by gra działała poprawnie? ;Oczko
Z góry dzięki wszystkim za wszelką pomoc i pozdrawiam wszystkich forumowiczów ;Oczko

Pytanie Problem z łapkami
Napisane przez: Alexis - 07-17-2016, 11:28 - Forum: Pomoc w rozgrywce - Odpowiedzi (7)

Witam.
Mam mały problem z Pokemon GO, otóż ilość łapek przy pokemonach w "Nearby" nie maleje, gdzie bym nie poszła dalej są 3, a pokemony mimo wszystko spotykam.
Jest to spore utrudnienie, ponieważ gdy pokaże mi się, że jakiś pokemon którego chcę złapać jest w pobliżu (oczywiście na odległości 3 łapek), nie mam pojęcia gdzie iść. Ponoć ten problem nie występuje tylko u mnie. Ktoś wie co powinnam zrobić, żeby normalnie działało?

Pytanie Postać stojąca w miejscu
Napisane przez: darekx10 - 07-17-2016, 11:26 - Forum: Pomoc techniczna - Odpowiedzi (32)

Witam posiadam MyPhone Funky, pokemony działają lecz gdy chce iść poszukać to po 4/5 krokach postać staje w miejscu i nawet jak przejdę 1 km to nic to nie da, gra jednak się nie zacina, ponieważ mogę wchodzić na itemy itp. Resetowałem grę, robiłem hard reset, resetowałem gps i internet, czyściłem dane gry, zaktualizowałem google maps, nic nie pomaga inni mówią że na ich Funky śmiga lecz ja ten błąd miałem już przed premierą i liczyłem że w google play już tego nie będzie. Proszę o szybką pomoc. Daje +rep.

Aktualizacja na androidzie
Napisane przez: SashaPolska - 07-17-2016, 11:12 - Forum: Pomoc techniczna - Odpowiedzi (4)

Witam,
Grę sciagnalem przed premierą w naszym kraju i sklepie play.
Wchodząc w aplikacje i klikając Pokemon go pokazuje się wersja 0.29.0. 
Z tego co wiem jest już nowsza.
Mógłby mi ktoś pomóc ?
Pozdrawiam Marcin .

Mapy do Pokemon GO
Napisane przez: gonte - 07-17-2016, 09:52 - Forum: Pozostałe tematy związane z Pokemon Go - Odpowiedzi (9)

Przeglądając internet natrafiłem na parę ciekawych map które mogą pomóc. Na tą chwile nie są jeszcze bardzo szczegółowe ale myślę że z biegiem czasu to się zmieni Uśmiech 
Jeśli ktoś ma jeszcze jakąś inna to dopisujcie w tym temacie.  

http://map.pokego.no/

https://pokemapper.co/

Lista najsilniejszych pokemonow atakujących w grze z uwzględnieniem kodu
Napisane przez: AlfaChrzonszcz - 07-17-2016, 08:51 - Forum: Pozostałe tematy związane z Pokemon Go - Odpowiedzi (15)

http://puu.sh/q4692/04d2c4adf8.png

W skrócie, czekamy na nerf vaporeona. Jest zdecydowanie za silny. Zawsze był niezwykle silny w grach, ale nieco pomijany. W uproszczonym systemie walk pokemon go jest zbyt łatwo dostępny by być tak silnym pokemonem

Kod gry rozgryziony - legendarne pokemony i wiele więcej
Napisane przez: AlfaChrzonszcz - 07-17-2016, 08:44 - Forum: Pozostałe tematy związane z Pokemon Go - Odpowiedzi (15)

https://gist.github.com/anonymous/077d6d...1-protobuf

Oto kod gry. Nie, legendarne poki nie są jeszcze dostępne.  Ale są zakodowane!  Nie mają jednak bazowego catch rate, co oznacza że było je złapać potrzebne są master balle.

Poki mają 3 statystyki. Stamina, attack power i defense power. Bardzo podobne do gier na konsole, czyli należy się spodziewać ewolucji w przyszłości które będą silniejsze. 

Incense, jeżeli się poruszasz, spawnuje pokemona co minutę, a w miejscu co 5 minut. Dlaczego tak nie jest w rzeczywistości? Apka słabo liczy poruszanie się. Będą na to patche.

Nie można złapać pokemona z cp wyższym niż cp dla 30lvl trenera. Osobiście nie będę trenować żadnych pokemonow dopóki nie uzyskam tego lvl Uśmiech

Jak doczytam coś jeszcze, dam znać.

Magmar w mojej okolicy
Napisane przez: JasnyGrom - 07-17-2016, 08:26 - Forum: Pochwal się swoimi zdobyczami z Pokemon Go - Odpowiedzi (20)

Koło mojego domu ciągle chodzi Magmar .
Raz nawet wszedł do pokoju ale nie mogę go złapać.
Mam dopiero 7 poziom , może dlatego .

[Obrazek: IMG_2016-07-15-22281209.jpg]

Telefon z grą na parapecie okna
Napisane przez: JasnyGrom - 07-17-2016, 08:07 - Forum: Pozostałe tematy związane z Pokemon Go - Odpowiedzi (14)

Bardzo blisko mojego domu mam trzy Pokestopy, z czego jeden na moim podwórku .
Praktycznie nie muszę ruszać się z domu , choć oczywiście ruszam się ,żeby złapać inne Pokemony,   ale czasami nie da rady się ruszyć.
Moja postać porusza się na ekranie telefonu i sama nabija kilometry .
Nie jeden pokemon już mi się wykluł , gdy telefon leżał na parapecie.
Tak samo Pokestopy .
Moja postać co jakiś czas zbliża się do Pokestopu i mogę nabrać pokebale i to wszystko co tam jeszcze wypadnie z nich.
To wszystko z mojego pokoju .
Kiedyś będę musiał z niego wyjść  Oczko

Zagwostka
Napisane przez: Zarabiaczek - 07-17-2016, 03:26 - Forum: Pomoc w rozgrywce - Odpowiedzi (15)

Witam,
mam spory problem, nad którym zacząłem się zastanawiać kilka godzin temu. U mnie w regionie wszystkie gym-y przejęła drużyna niebieska. Ja dopiero zacząłem ( mam teraz 8 lvl ) i wybrałem drużynę czerwoną. Nie mam teraz możliwości pokonać pokemonów w tych gym-ach. Pytanie do was, proszę was o szybkie odpowiedzi. Czy warto jest zacząć ponownie, czy gym-y dają duże korzyści? Z tego co słyszałem, korzyści są bardzo dużo i opłaca się zacząć jeszcze raz. Trochę szkoda schwytanych pokemonów. Jaka jest wasza opinia?