Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik

Hasło

Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 17,993
» Najnowszy użytkownik: Hendricses8
» Wątków na forum: 2,029
» Postów na forum: 22,649

Pełne statystyki

Użytkownicy online
Aktualnie jest 122 użytkowników online.
» 3 Użytkownik(ów) | 119 Gość(i)
berst, cesspit, Tem88PL

Ostatnie wątki
Łapanie rzadkich poków
Forum: woj. małopolskie
Ostatni post: Fracus12
1 godzinę temu
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 24
Nowe GYMy
Forum: Wszystko dla Trenerów
Ostatni post: mastacz
3 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 102
» Wyświetleń: 3,446
Szukam grupy do Raidów - ...
Forum: woj. mazowieckie
Ostatni post: Angmir
4 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 103
Ty też z tego rejonu ? To...
Forum: woj. lubelskie
Ostatni post: crazymajki05
4 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 36
» Wyświetleń: 4,531
Mapa - zgłoszenia
Forum: Mapa trenerów
Ostatni post: crazymajki05
4 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 1,531
» Wyświetleń: 203,196
Team Instinct Warszawa
Ostatni post: emiru91
7 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 10
» Wyświetleń: 1,267
Pokecoins :)
Forum: Pozostałe tematy związane z Pokemon Go
Ostatni post: bart
7 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 37
» Wyświetleń: 678
Cukierek za dokarmianie
Forum: Wszystko dla Trenerów
Ostatni post: volfiblu
9 godzin(y) temu
» Odpowiedzi: 3
» Wyświetleń: 74
Ciechocinek - trenerzy i ...
Forum: woj. kujawsko-pomorskie
Ostatni post: Khaine92
Dzisiaj, 10:27
» Odpowiedzi: 8
» Wyświetleń: 1,196
Warszawa Team Niebieski
Ostatni post: Evegerg
Dzisiaj, 01:15
» Odpowiedzi: 9
» Wyświetleń: 1,529

Pokemony z Torunia :D
Napisane przez: MICHNIQ - 03-02-2016, 00:46 - Forum: woj. kujawsko-pomorskie - Odpowiedzi (72)

Hej Krzyżacy, sprawdźmy poniżej ilu z nas jest na tym zacnym forum,co? Zanim gra wyjdzie można się trochę poznać i podyskutować na bliski nam wszystkim temat jakim są Pokemony już niebawem w naszej okolicy  Oczko 

Pozdro Michniq

Duży uśmiech Ty też z tego rejonu ? To może pójdziemy razem na Poki ? ;)
Napisane przez: M4J$T3R - 03-01-2016, 18:43 - Forum: woj. lubelskie - Odpowiedzi (36)

Cześć ja jestem Majster a to jest część forum specjalnie przeznaczona dla Trenerów Pokemon Go z rejonu Woj. Lubelskiego !
Tu możemy się zapoznać. Jeżeli jesteś nowy napisz coś o sobie  Oczko 
Mam nadzieję, iż po premierze Gry ( swoją drogą tak bardzo oczekiwanej  Duży uśmiech  ) Będziemy się mogli tutaj również umawiać na różnego rodzaju eventy i spotkania w celu łapania nowych Pokemonów a nawet walk trenerskich ! Cwaniak 
Cóż z mojej strony to by było na tyle.

Poznajmy się w odpowiedziach  Duży uśmiech 

Pozdrawiam.

Majster.

Serce Jesteś ze Śląska? Odezwij się :)
Napisane przez: beti89 - 03-01-2016, 15:31 - Forum: woj. śląskie - Odpowiedzi (141)

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie Uśmiech

Skoro tu trafiłeś/aś, to pewnie mieszkasz gdzieś w okolicy. Odezwij się, że jesteś z nami i przywitaj się pod tym wpisem Uśmiech

Jak tylko gra ruszy, zajmiemy się organizacją różnego typu spotkań i eventów. Będziecie mogli umówić się na wspólne poszukiwanie Pokemonów albo walki między sobą. Każda propozycja mile widziana Uśmiech

Duży uśmiech Najbliższe spotkanie na Śląsku.
Napisane przez: beti89 - 03-01-2016, 14:46 - Forum: woj. śląskie - Brak odpowiedzi

W tym poście będzie podana data i miejsce najbliższego spotkania Trenerów ze Śląska Uśmiech
Aktualnie gry jeszcze nie ma, więc pola są puste. Ale liczymy, że niedługo się zapełnią Uśmiech

Najbliższe spotkanie: [brak daty]
Miejsce: [brak miejsca]

Oczywiście zapraszam Was do przesyłania propozycji dotyczących terminów i charakteru spotkań Uśmiech

P.S. Wątek zamknięty do czasu premiery Pokemon Go. Propozycje proszę składać na PW.

Kciuk w dół Trenerze ze Szczecina - poznajmy się
Napisane przez: PokeTrenerKushi - 03-01-2016, 12:14 - Forum: woj. zachodnio-pomorskie - Odpowiedzi (25)

Zachęcam Szczecinian do witania się w tym wątku. 
Nawet jeśli nie masz zbyt wiele do powiedzenia o sobie to napisz chociaż "cześć" - przynajmniej będziemy wiedzieli, że istniejesz i będziemy mieli pogląd ile osób z naszego miasta jest na forum.

Ja zacznę:
Jestem Krzysiek, mam 23 lata i studiuję informatykę. Jako dziecko chciałem zostać trenerem pokemon jak dorosnę - i proszę, marzenia się spełniają Duży uśmiech

Zapraszam do pisania

Gwiazdka Spotkania w Szczecinie
Napisane przez: PokeTrenerKushi - 03-01-2016, 12:08 - Forum: woj. zachodnio-pomorskie - Brak odpowiedzi

W tym poście zawsze będzie podana data i miejsce najbliższego spotkania w Szczecinie.

Najbliższe spotkanie: 23 lipca 2016 godzina 12:00

Miejsce: Jasne Błonia pod pomnikiem papieża

Zapraszam graczy ze Szczecina do proponowania terminów i charakteru spotkań (wyjście do parku/lasu łapać pokemony, spotkanie w Maku w celu powymieniania się pokemonami itd.)

// Zamknięte do czasu poznania daty premiery gry

Kilka słów wstępu.
Napisane przez: Majmus - 03-01-2016, 01:08 - Forum: woj. dolnośląskie - Odpowiedzi (7)

Cześć koleżanki i koledzy !

Jak już pewnie zauważyliście, zaczęliśmy tworzyć dodatkowe fora skierowane do mieszkańców danego regionu/województwa. Ma to na celu ułatwienie kontaktu między graczami mieszkającymi w poszczególnych regionach Polski Uśmiech
Mam w głowie kilka pomysłów na rozwój naszej dolnośląskiej części forum, które z czasem rozwoju gry będę chciał realizować Uśmiech Oczywiście jestem w pełni otwarty również na Wasze propozycje rozwoju forum i uprzyjemnienia nam wspólnej gry w Pokemon Go Oczko
Z rzeczy, które z pewnością chciałbym wprowadzić są między innymi:
-- CYLKICZNE EVENTY - na których będziemy mogli się spotkać w większym gronie i wspólnie powalczyć lub pójść na "polowanie" na Pokemony. Wspólnie będziemy planować kalendarz eventów dla forumowiczów.
-- GIEŁDA POKEMONÓW - tak aby ułatwić wam wymianę Pokemonami między sobą.

Są to dwa wątki, które powstaną na pewno. Reszta zacznie się pojawiać wraz z rozwojem forum Uśmiech

To Wy, Pokemaniacy i forumowicze tworzycie naszą Polską Ligę Pokemon dlatego tak ważne jest zachowanie kultury i przestrzeganie ogólnych zasad panujących na forum Uśmiech Zapraszam Was serdecznie do komentowania i pomocy w rozwijaniu forum naszego regionu. 

Mateusz.

Pokemononline.pl (nie reklamuję ! )
Napisane przez: damianoo321 - 03-01-2016, 01:00 - Forum: Inne gry Pokemon - Brak odpowiedzi

Witam Oczko jakiś czas temu grywałem w "tibię" dokładnie tj modyfikację pokemon, gra dość fajna, gdyby nie płatności.. ale mniejsza z tym Oczko na tym serwerze posiadamy pokemony 1 - 6 generacji. Pokemony odwzorowane bardzo dobrze, jedynym minusem jest to że w grze nie ma głosu.  Świat jest bardzo duży, jest pełno miejsc do eksploracji, są też ciekawe questy. Większym minusem jest to że gdy chcemy kupić jakiegoś pokemona to możemy trafić na bardzo wysokie ceny. Ogólnie rzecz biorąc polecam tą gre, ja już niestety nie gram tam, wiadomo wszystko się nudzi Oczko

Informacja Nowe pole widoczne pod nickiem - płeć.
Napisane przez: beti89 - 02-22-2016, 12:38 - Forum: Nowości oraz sprawy organizacyjne. - Odpowiedzi (7)

Hej Uśmiech
na prośbę Turtwiczki dodałam nowe pole pod Waszymi nickami. Tak żeby każdy z nas wiedział, kto jest jakiej płci Uśmiech
Więc zwracajcie uwagę, żeby nie mylić kobiet z mężczyznami Uśmiech

Dzięki Turtwiczko za pomysł. Na razie jest to napis "kobieta" / "mężczyzna", ale jak ogarnę gdzie wstawia się obrazki to docelowo będzie symbol żeński i męski.

P.S. Dla zarejestrowanych użytkowników - swoją płeć możecie zmienić / dodać w edycji konta.

Anime "Pokemon"
Napisane przez: Kunoji - 02-21-2016, 17:09 - Forum: Serial Anime - Odpowiedzi (26)

Cześć!
Chciałbym dowiedzieć się jakie serie anime "Pokemon" oglądaliście? Uśmiech
Która przypadła wam do gustu?
Której nie lubicie?
Jaki jest wasz ulubiony towarzysz/towarzyszka Asha? Uśmiech
Macie ulubionego pokemona? Duży uśmiech