Forum Pokemon GO Polska

Pełna wersja: Ewolucja a IV - pomocy!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!
Od jakiegoś czasu zbieram wszystkie Eevee, jakie znajdę w okolicy, ponieważ nie ma ich tu dużo i naprawdę trzeba się namęczyć, żeby uzbierać te 25 cukierków do ewolucji. Jednak nie wiem czy jest sens trzymać Eevee, który/a "may not be great in the battle", skoro zależy mi na wysokim IV. Więc moje pytanie brzmi: Czy jeśli mój Eevee "may not be great in the battle" to czy jego ewolucja może np. "be a strong/decent pokemon" czy nawet "simply amazes me"?

Z góry dziękuję za odpowiedzi!
IV nigdy się nie zmieniają, ewolucja nic nie zmieni. Niemniej Eevee nei jest rzadka, więc jak ma wysokie CP, to możesz ewoluować - zawsze to jakiś pok z wysokim CP (a nuż Vaporeon?).
(06-04-2017, 17:18 )Qirdich napisał(a): [ -> ]IV nigdy się nie zmieniają, ewolucja nic nie zmieni. Niemniej Eevee nei jest rzadka, więc jak ma wysokie CP, to możesz ewoluować - zawsze to jakiś pok z wysokim CP (a nuż Vaporeon?).

Bardzo dziękuję za pomoc. Eevee może nie jest rzadka, ale żaby trafić na nią u mnie w okolicy, uwierz mi, trzeba się namęczyć np. ostatnio udało mi się złapać bodajże jedną, może dwie Eevee jakieś 3-4 miesiące temu, ale dopiero w zeszłym miesiącu udało mi się trafić na kolejne Eevee i teraz mam chyba 5 czy 6, dlatego właśnie zastanawiałam się czy nie transferować Eevee ze słabym IV, bo brakuje mi 3 cukierków do ewolucji. Jeszcze raz dzięki.
Zgadzam się że eevee nie jest wcale taka ospolita. kiedys łapałem co dwa dni przynajmniej jedną, teraz od 3 miesiięcy nawet nie widziałem...
Pospolite to są ale w górach chyba Uśmiech

Transferuj tyle ile trzeba do evolucji a esztę trzymaj, może będzie event z cukierkami to zawsze dostaniesz jakiś cukierek extra.
co wy piszecie Język

eevee jest wiecej niz pidzejow !!!!!!!!! nie lapie juz nawet chyba ze fajne cp a ciastek 2500 i o co komu tyle jak sie ma duzo vapkow Język
Jak czytam ludzi mówiących, jak rzadko widzą eevee, swinuba, tediursę itd., to coraz bardziej doceniam swoją lokację.
Świnek w dwa miesiące złapałem 3, eevee teraz prawie nie spotykam, kiedyś więcej było.
Dobra lokalizacja to podstawa. Ja mieszkam w Zgierzu pod Łodzią i jest jak jest; d... nie urywa. Prawie 30 lvl a tylko 185 złapanych w pokedexie. Gram tylko jak idę do pracy i podczas spacerów z dziećmi. Raz byliśmy w Łodzi na Piotrkowskiej i w okolicach Manufaktury-- jak bym tam mieszkał to już bym miał dawno powyżej 37 lvl i zapełniony pokedex. Pokestop jeden przy drugim , pok za pokiem prawdziwe Eldorado dla gracza i nie trzeba tyle chodzić co ja robię km. Także każdy ma to co ma ....