Forum Pokemon GO Polska

Pełna wersja: Pokemon-Go & Default Dark template
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dla osób, które wolą "mroczniejsze klimaty" przygotowaliśmy ciemną wersje template Pokemon-GO oraz Default
By móc z nich korzystać wystarczy, że na samym dole forum wybierze się któryś z nich, jako domyślny szablon.

[Obrazek: nmmukztqntrnwsfcghhbigeakpccicspyshkvykh...crgpvswoqn]

Została zmieniona TYLKO kolorystyka. Wszystkie inne funkcje, które można było zobaczyć na białej wersji szablonu "Pokemon-GO" oraz Default zostały.

Mamy nadzieje, że umili to niektórym przeglądanie naszego forum.

Pokemon-GO Dark

[Obrazek: IxKF2oJ.png]     [Obrazek: 0qUGr4g.png]     [Obrazek: ZgX5Fpw.png]     [Obrazek: u1mKyh3.png]

Default Dark

[Obrazek: 27M3plu.png]     [Obrazek: sbOL35i.png]

Widzisz błąd?

Jeśli widzisz jakiś błąd w stylu, zgłoś go w odpowiednim dziale. Kliknij, by przeniosło Cie do "Pytań i Problemów". Lub napisz do administratora.
Pamiętaj o:

Pamiętaj o innych stylach na forum. Nie dekoruj czcionek podczas pisania, w sposób, który uniemożliwi odczytanie treści na innym template.
Alleluja za ten "tryb nocny". Czy dało by radę zrobić to samo na defaultowym?

Also: Jestem gwiazdą w jednym z kółeczek. Fejm bulwo!
Świetne, wielkie dzięki!
Dark Side of The Force Oczko
(08-14-2016, 00:18 )Menier napisał(a): [ -> ]Alleluja za ten "tryb nocny". Czy dało by radę zrobić to samo na defaultowym?

Also: Jestem gwiazdą w jednym z kółeczek. Fejm bulwo!

Tak, zajmę się tym jutro lub pojutrze.
Dodano ciemną wersje template Default- Default Dark.
Wszelkie błędy proszę zgłaszać w odpowiednim dziale lub poprzez pw.
To niekoniecznie błędy ale sugestie co do zmian w default dark:

1) Czy dałoby się czerwone kolory (chociażby z ogłoszeniem o rekrutacji na Kidmodów) przyciemnić? W ciemnościach są bardzo jaskrawe i biją po oczach.
2) Po naciśnięci "Nowa odpowiedź" w temacie textbox jest biały. Może możnaby zastosować kolor textboxu taki jak w "Szybka odpowiedź"?

Jeżeli znajdę coś więcej dam znać.
Cytat:1) Czy dałoby się czerwone kolory (chociażby z ogłoszeniem o rekrutacji na Kidmodów) przyciemnić? W ciemnościach są bardzo jaskrawe i biją po oczach.
To ma dawać po oczach, w końcu to ogłoszenie.

Cytat:2) Po naciśnięci "Nowa odpowiedź" w temacie textbox jest biały. Może możnaby zastosować kolor textboxu taki jak w "Szybka odpowiedź"?
Z texarea odpowiadającej za edytor tekstu podczas pisania wiadomości pw, tematu, czy nowej odpowiedzi jest taki problem, że jest to osadzone w pliku odpowiedzialnym za całe forum. czyli między innymi w mybb.css . Zmiana oddziaływałaby również na wszystkie inne szablony. Jedyne, co mogę zrobić, to wymuszenie w global.css przypisanym do danego stylu koloru tła edytora.

Kod:
.sceditor-container iframe, .sceditor-container textarea {
background: rgb(149, 149, 149)!important;
}
Na przykład na taki, jak jest w Pokemon-GO Dark template.
Jednak tutaj pojawia się duży problem bo mimo, iż w/w kod działa i wymusza (poprzez deklaracje !important) użycia danych z global.css (Default Dark template) zamiast z ogólnego mybb.css, to już kiedy chce tą sama metodę zastosować do koloru czcionki w edytorze (color: #fff!important; na przykład), to forum "nie reaguje" na to i wymusza kolor czarny, który jest w mybb.css. Indywidualna edycja całego textarea odpowiedzialnej za edytor tekstu jest zbyt czasochłonna i w sumie aktualnie nie warta świeczki, biorąc pod uwagę, że jest to tylko kwestia kosmetyczna, jak i że mało kto korzysta z pełnego edytora.

Jest jeszcze opcja zainstalowania całkowicie innego edytora, który juz by "ciągnął" dane ze swoich plików css, ale czy jest to aż tak potrzebne? Uśmiech
No wydaje mi się że dark themy są po to żeby oszczędzać oczy, szczególnie w nocy. Z tego względu pisałem o textbox i ogłoszeniach. Jeżeli szablon ma być tylko kosmetyczny to pewnie, nie warto się bawić w zmiany, które zaproponowałem.
Przyciemniłam ogłoszenie w Defaulcie Dark.
W Pokemon-Go nie chce, bo kolorystyka nawiązuje do nagłówków tabeli.